Thermalright کولر 320 واتی Silver Arrow را معرفی کرد


Thermalright کولر 320 واتی Silver Arrow را معرفی کرد

شرکت Thermalright یکی برندهای شناخته شده در صنعت سامانه های تهویه، خنک کننده بادی جدید خود با نام Silver Arrow را معرفی کرد. این خنک کننده بادی برای استفاده در سوکت های AMD TR4 و خنک سازی پردازنده های Ryzen Threadripper طراحی شده است. حداکثر توان دفع حرارت در Silver Arrow به 320 وات می رسد؛ پس از این رو امکان خنک سازی CPUهای Threadripper II را که به زودی راهی بازار خواهند شد را با 250 وات توان حرارتی، داراست.

این محصول بی شباهت با مدل های پیشین یعنی Silver Arrow ITX-R یا Silver Arrow SB-E نبوده و البته استفاده از فن در وسط 2 هیت سینک نیز مسئله ای تازه نبوده اما به واقع عملکرد تهویه را بهبود می بخشد. خنک کننده Silver Arrow نیز با استفاده از همین الگوی ساده طراحی شده است. یک پایه مسی بزرگ و 8 لوله ناقل حرارت 6 میلی متری، از جمله مشخصات آن به شمار می روند.

یک عدد فن 140 میلی متری با دور موتور 600 الی 2500 دور در دقیقه، و نویز خروجی 21 الی 45 دسی بل، گردش اصلی هوا را بر عهده دارد. ابعاد این محصول برابر با 155 mm x 103 mm x 163 mm بوده و وزن آن به 1050 گرم می رسد که از این رو یک کولر نسبتا سنگین به حساب می آید. Thermalright هنوز اشاره ای به قیمت گذاری این مدل نکرده است.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *