BenQ از مانیتور گیمینگ جدید خود با قابلیت های بروز رونمایی کرد


BenQ از مانیتور گیمینگ جدید خود با قابلیت های بروز رونمایی کرد

BenQ به تازگی مانیتور گیمینگ Zowie XL2731 را معرفی کرده که این مانیتور 27 اینچی بوده و با نرخ بازسازی تصویر 144 هرتز ارائه شده است. در ادامه جزییات بیشتر این مانیتور گیمینگ BenQ را شرح خواهیم داد.

معرفی مانیتور گیمینگ Zowie XL2731 از بنکیو

این مانیتور که یک مدل ایده آل برای گیمرها است با ویژگی هایی پیشرفته نظر بسیاری را به خود جلب کرده که می توان به کیفیت رنگ ها، پشتیبانی از طیف وسیع رنگ ها و ارائه تصاویری زنده و واقعی اشاره کرد. در این مانیتور نرخ بازسازی تصویر 144 هرتز ارائه شده در نتیجه برای اجرای بازی ها عملکرد خوبی خواهد داشت. در ادامه به معرفی ویژگی ها و قابلیت های جدید مانیتور گیمینگ Zowie XL2731 خواهیم پرداخت.

معرفی مانیتور گیمینگ Zowie XL2731 از بنکیو

  • قابلیت Black eQualizer: این قابلیت نقاط تاریک صفحه را روشن تر خواهد کرد در نتیجه شاهد تصاویری با کیفیت و وضوح بهتر خواهیم بود. در واقع این قابلیت نقاط تاریک صفحه را به حداقل خواهد رساند.
  • بهینه سازی دقت رنگ بازی: در این مدل شاهد بهینه سازی دقت تصویر بازی با قابلیت Vibrance Color هستیم که امکان درجه بندی و تنظیم رنگ ها را خواهد داد و در 20 سطح مختلف رنگ ها را تغییر می دهد. این قابلیت این امکان را می دهد تا برای انواع بازی ها از رنگبندی های متفاوت و خاصی استفاده نماییم.
  • تنظیم زاویه و ارتفاع: در این مدل با طراحی خاصش این امکان وجود دارد تا بتوانیم زاویه و ارتفاع مانیتور را تنظیم کنیم و بهترین زاویه را برای دید بهتر انتخاب نماییم.
  • تکنولوژی Flicker-Free: این قابلیت باعث کاهش سوسو زدن تصویر خواهد شد در نتیجه برای استفاده طولانی مدت به چشم ها آسیبی نخواهد رساند.
  • کاهش تابش و انعکاس نور: در این مدل با قاب LCD سری XL میزان انعکاس و تابش نور کاهش خواهد یافت و دید شما از تصویر خراب نخواهد شد در نتیجه تمام تمرکزتان بر روی بازی خواهد بود.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *