گوشی تاشوی سامسونگ نزدیک به 2000 دلار قیمت خواهد داشت


گوشی تاشوی سامسونگ نزدیک به 2000 دلار قیمت خواهد داشت

از وقتی یادمان میاد خبر و شایعه در خصوص گوشی تاشوی سامسونگ شنیده می شد، چند سالی است که گفته می شود امسال دیگر گوشی تاشوی غول کره ای عرضه خواهد شد، حتی اخبار جدید تاریخ دقیق آن را نیز اعلام کرده اند و گفته اند در MWC 2019 این گوشی سرانجام معرفی خواهد شد. اما نکته جالب تر قیمت این گوشی است. تحلیلگران بازار پیش بینی می کنند که گوشی تاشوی سامسونگ با قیمتی در حدود 2000 دلار به فروش خواهد رسید.

گمانی زنی تحلیلگران بازار به این صورت است که قطعات این گوشی در ماه نوامبر به دست سامسونگ خواهد رسید و سر هم کردن گوشی تا اوایل دسامبر به طول خواهد انجامید. بنابراین از آنجاکه سامسونگ طرفداران را خیلی منتظر نمیگذارد، پس از معرفی گوشی در کنگره جهانی موبایل، در ماه فوریه سال 2019 این گوشی در بازار موجود خواهد بود. با این وجود این احتمال در نظر گرفته شده است که اگر سامسونگ حس کند تجربه کاربری این گوشی در سطح مطلوبی نیست، به طور کل آن را رونمایی نکند و یا باز هم فرایند معرفی آن را به تأخیر بیندازد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود ممکن است گه غول کره ای دنیای تکنولوژی در نمایشگاه CES 2019 که در ماه ژانویه برگزار می شود این گوشی را برای اپراتورها پشت درهای بسته نمایان کند. تولید اولیه این گوشی احتمالاً بین 300000 تا 500000 دستگاه خواهد بود و پس از سنجش واکنش بازار در خصوص آینده آن تصمیم گیری خواهد شد.

طبق آنچه که پیش تر در خصوص این گوشی مطرح شده بود، انتظار میرود که صفحه نمایش آن در حالت تخت 7.3 اینچی باشد و در زمانیکه تا می شود به 4.5 اینچ کاهش پیدا می کند. از نظر مشخصات سخت افزاری هم این گوشی احتمالاً مشابه با گلکسی S10 سامسونگ خواهد بود که آن هم احتمالاً در CES سال آینده معرفی خواهد شد. پیش بینی می شود که اگر بازخوردها به گوشی تاشوی سامسونگ مثبت باشد، نسل دوم آن همزمان با گلکسی نوت 10 در سال آینده معرفی شود.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *