کیس خاص و منصر به فرد Conquer Essence از کوگار رونمایی شد


کیس خاص و منصر به فرد Conquer Essence از کوگار رونمایی شد

گربه وحشی دنیای سخت افزار (COUGAR) با یک کیس جذاب دیگر راهی بازار می شود؛ کیس جدید کوگار با نام Conquer Essence، برای سیستم های کوچک و مادربردهای Micro ATX / Mini ITX طراحی شده است. ظاهر Conquer Essence بسیار خیره کننده و جذاب است؛ به همین سادگی نمی توان از خاص بودن آن چشم پوشی کرد. استفاده از دو پنل شیشه ای در اطراف آن و همچنین آلومینیوم CNC، به بهبود زیبایی آن کمک شایانی کرده است.

این محصول امکان نصب کارت گرافیک هایی به طور 350 میلی متر را به شما داده و کاربران می توانند از حداکثر 2 رادیاتور 240 میلی متری در آن استفاده نمایند. به طور کلی، امکان نصب 5 ذخیره ساز در این کیس وجود دارد که 2 عدد از آنها 3.5 اینچی است. 5 اسلات توسعه نیز برای Conquer Essence امکان پذیر شده است.

اگر به دنبال نصب فن های تهویه هستید، Conquer Essence می تواند 2 عدد فن 12 سانتی متری را در جلو و بالا، تعبیه نماید. این تعداد برای فن های 140 میلی متری رادیاتورها نیز صادق است. کوگار موفق به مهندسی دقیق کیس، برای مدیریت کابل کشی شده است. با این وجود در پنل جلویی آن، همان پورت های همیشگی شامل جک های 3.5 میلی متری صوتی و درگاه های USB 3.0/2.0 وجود دارند. Conquer Essence با برچسب قیمت 229 دلاری راهی بازار های جهانی خواهد شد.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *