کنفرانس اپل: سرویس‌های Apple Arcade و Apple TV+ با هزینه ماهانه 4.99 دلار


کنفرانس اپل: سرویس‌های Apple Arcade  و Apple TV+ با هزینه ماهانه 4.99 دلار

اپل تقریباً آماده ارائه سرویس اشتراک بازی ویدیویی خود است. ساعتی پیش این کمپانی اعلام کرد که، سرویس خود را با هزینه ماهانه 4.99 دلار در اختیار کاربران قرار خواهد داد و این سرویس در تاریخ 19 سپتامبر برای کاربران iOS ، macOS و tvOS در دسترس خواهد بود. این شرکت همچنین توضیحاتی درباره نحوه عملکرد این سرویس ارائه کرده است. اپل آرکید یک سرویس اختصاصی خواهد بود که در اپ استور در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و گزینه‌هایی از راهنماهای بازی‌ها و دیگر موارد این چنینی را نیز ارائه خواهد کرد.

کنفرانس اپل

باید اشاره کنیم که بازی‌های گسترده‌ای به صورت ماهانه در این سرویس در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت. از طرفی شرکت بازی‌سازی Konami نیز در زمینه این سرویس بازی، با اپل همکاری خواهد کرد و در آینده اپل در این زمینه با استودیوهای گیمینگ و شرکت‌های مختلف همکاری خواهد داشت. در نتیجه شاهد طیف گسترده ای از بازی‌ها در سرویس Apple Arcade خواهیم بود. از جمله بازی‌های ارائه شده در این سرویس می‌توان به Where Cards Fall، Repair، The Pathless، Sayonara Wild Hearts و دیگر بازی‌های این چنینی اشاره کرد.

رونمایی از سرویس +Apple TV

کنفرانس اپل

از سوی دیگر سرویس +Apple TV، سرویس فیلم آنلاین اپل نیز از این پس با فیلم‌های اختصاصی خود ارائه خواهد شد و در اختیار کاربران اپل قرار خواهد گرفت. برای شروع، سه سریال جدید برای اپل تی وی پلاس در نظر گرفته شده و در این مراسم شاهد تریلر فیلم اختصاصی اپل برای سرویس +Apple TV بودیم. باید اشاره کنیم که این سرویس +Apple TV در بیش از صد کشور در دسترس خواهد بود. این سرویس هم با ماهانه 4.99 دلار عرضه خواهد شد و با این هزینه می‌توانید به تمامی فیلم‌های این سرویس دسترسی پیدا کنید.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *