Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

کسب و کار اینترنتی با GPTPlanet

۲۷ آذر ۱۳۹۶
بدون نظر

کسب و کار اینترنتی با GPTPlanet

برای کسب درآمد از اینترنت در این مطلب شما را با سایتی آشنا می کنیم که از سال ۲۰۱۰ تا این لحظه آنلاین و در حال پرداخت است ، سایت gptplanet  مدتهاست که در عرصه کسب و کار اینترنتی فعالیت خود را شروع و همچنان به عنوان یکی از معتبرترین سایت های ptc  در دنیا محسوب می شود در این سایت شما قادرید تا بینهایت زیر مجموعه مستقیم داشته باشید و از فعالیت آنها بهره مند شوید ، حداقل پرداختی یک دلاری به حساب پرفکت مانی می تواند دلیل دیگری بر فعالیت مستمر و هدفمند در این سایت باشد .

کسب و کار اینترنتی با gptplanet می تواند همراه با یک استراتژی کوچک آغاز شود،از آنجاییکه که نرخ زیر مجموعه مستقیم در حالت عادی تنها ۱۰ درصد ارزش هر تبلیغ در نظر گرفته شده براحتی با هزینه ۵ دلاری در ماه می توان عضویت را ارتقا و به ۱۰۰ درصد ارزش هر تبلیغ رساند البته این استراتژی برای دوستانیست که به صورت حرفه ایی تر قصد کار با این سایت کلیکی خارجی را دارند ، در غیر این صورت می توانید در حالت استاندارد روزانه تبلیغات را مشاهده و به محض رسیدن به مبلغ یک دلار برداشت کنید .

برای عزیزانی هم که به هر دلیل برای گرفتن عضو مستقیم  دچار مشکل هستند پیشنهاد خوبی داریم ، برای این منظور بعد از ثبت نام در سایت Gptplanet  میتوانید از طریق قسمت تماس با ما یا آی دی تلگرام [email protected] با بنده در تماس باشید . موفقیت شما را خواستارم .

روش کسب درآمد از این سایت : دیدن تبلیغات در قسمت VIEW ADS و PTCWALL  برای دیدن هر تبلیغ بایستی تست انسان شناسی را درست پاسخ دهید ، تست انسان شناسی به صورت یک تصویر برعکس نمایش داده می شود .

حداقل پرداختی برای بار نخست : یک دلار

 

ثبت نام در سایت GPTplanet

 

مانیتورینگ : در حال پرداخت – وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه

تعداد برداشت : ۱ تاریخ آخرین برداشت : ۱۳۹۶/۳/۱۵ مبلغ کل برداشتی : ۱ دلار