Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

کسب درآمد اینترنتی با MypayingAds

۲۷ آذر ۱۳۹۶
بدون نظر

کسب درآمد اینترنتی با MypayingAdsRevپاس کن !ed by مهدی حسین زاده on Jul 23Rating: 5.0کسب درآمد اینترنتی با MypayingAds

ثبت نام در سایت MYpayingads

توجه : دوستان عزیز فعالیت روشیر مجموعه سایت های MPA , MPCA به دلیل مشکلات مالی تا سال ۲۰۱۸ متوقف شده ، بنا به گفته مدیران سایت با همه کسانی که به سوددهی در این سایت نرسیده اند تا چند هفته آتی تسویه حساب میشه و سایر حسابها صفر خواهد شد ، بنابراین تا اطلاع ثانوی فعالیت و سرمایه گذاری در این سایت متوقف و وضعیت سایت معلق می ماند .

در این قسمت با معرفی سایتی در خدمتتان هستیم که حداقل به مدت چهار ماه توسط گروه کسب درآمد اینترنتی تست شده و نسبت به سایر سایت های خارجی از ثبات بیشتر و بهتری برخوردار بوده و همچنان رو به رشد است بنابراین می توانید براحتی در آن فعالیت کنید ، نحوه کار در این سایت به صورت سود مشارکتی است در اینگونه سایت ها که به سایت های Share Revenue  نیز مشهورند سود ایجاد شده از فعالیت سایت یا شرکت به تمامیه کاربران تخصیص می یابد.

در این سایت شما با خرید بسته های تبلیغی در واقع سهام خریداری و دریافت می کنید و در سود روزانه  این سهام  شریک خواهید بود (عملکرد این سایت مشابه سایت پیدورتس است که قبلا معرفی شده) ، از خرید بسته های تبلیغی می توانید جهت تبلیغ مناسب برای سایت یا وبلاگ خود یا سایر صفحات اینترنتی  استفاده نمایید چراکه دوستان ایرانی فعال در این سایت بیش از سایر سایت های خارجی است .

در Mypayingads علاوه بر سود مشارکتی روش های مرسوم دیگری از جمله کلیک بر روی تبلیغات نیز وجود دارد که می توانید از این روش ها نیز به کسب درآمد اینترنتی بپردازید ، این سایت از سیستم های مالی مناسبی از جمله پرفکت مانی و بیتکوین پشتیبانی می کند که از جمله مزیت های خوب برای کاربران ایرانی جهت دریافت بدون دردسر سود مشارکتی است .

 

ثبت نام در سایت Mypayingads

 

مانیتورینگ : معلق و مشکوک – وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه

تعداد برداشت : ۲۳ تاریخ آخرین برداشت :  ۱۳۹۶/۲/۱۳ مبلغ کل برداشتی : ۲۶۱/۲۵ دلار

توضیحات تکمیلی را  در ادامه مطلب حتما مطالعه فرمایید :

پلن ها و توضیحات تکمیلی :

در این سایت چهار پلن جهت خرید سهام از جمله بسته های ۵ ، ۱۰ ، ۲۵ و ۵۰ دلاری در اختیار کاربران گذاشته شده که توصیه ما برای آغاز کار خرید بسته های ۵ دلاری است که نهایتا ۱۰۰ بسته ۵ دلاری را می توانید در این پلن خریداری کنید .

توجه کنید حتما طی ۲۴ ساعت بایستی ده سورف را انجام داده و تبلیغات را ببینید تا سود آن روز به حساب شما اضاف گردد .

کسب درآمد اینترنتی
قابل ذکر است که سود روزانه سایت در حال حاضر بین ۱ تا ۲ درصد است که بعد از رسیدن به مبلغ ۵ دلار بدون کارمزد می توانید مبلغ خود را به حساب اصلی خود انتقال دهید .

سایت Mypayingads  معادل ۱۰ درصد به عنوان پاداش بازاریابی در نظر گرفته که می توانید از معرفی این سایت به دوستان خود به درآمد بهتری دست پیدا کنید در آخر متذکر می شویم سرمایه گذاری چه در دنیای مجازی و چه در دنیای واقعی دارای ریسک است پس با قبول این موضوع اقدام به کار کنید سایت ما به عنوان معرف اینگونه سایتها هیچگونه مسئولیتی در این باره نمیپذیرد . موفق باشید .