پژو قصد عرضه یک خودروی کامپکت در بازار آمریکا را دارد


پژو قصد عرضه یک خودروی کامپکت در بازار آمریکا را دارد

در اواخر ماه گذشته PSA به طور رسمی اعلام کرد که قصد دارد پژو قصد دارد تا سال 2026 به بازار ایالات متحده باز خواهد گشت. بدیهی است که این بازگشت کار چندانی آسانی نخواهد بود و تصمیم گیری ها و برنامه های زیادی را در پی خواهد داشت ، پژو قصد دارد چه محصولاتی را در ایالات متحده به فروش بگذارد. منابع خبری خودرو گزارش می دهند که سازنده فرانسوی قصد دارد از سال آینده محصولات خود را در این کشور به فروش بگذارد و در نظر دارد تا محصولات جمع و جور و متوسط به بالا را به فروش بگذارد.

در حال حاضر هیچ اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، اما می توان پیش بینی کرد که پژو قصد دارد با همان لوگوی معروف شیر و با محصولات 3008 و SUV5008 وارد بازار ایالات متحده شود. با توجه به زمان بندی PSA احتمال این نیز وجود دارد که پژو بازار آمریکای شمالی را مورد هدف خود قرار دهد.

رئیس هیت مدیره پژو ژوزف فیلیپه ایمپارتو در گفتگو با نشریه آنلاین ژنو:

هنگامی که ما 3008 را راه اندازی کردیم، بازخوردی که ما از آن دریافت کردیم فوق العاده بوده و تمامی این تصمیمات نیز از این بازخورد گرفته شده است و هدف ما شما آمریکا است. اولین گام بزرگ PSA در این قسمت عبارتند از راه اندازی شرکت Free2Move(اجاره خودرو) که شرکت کنندگان و کاربران زیادی نیز برای این پروژه جذب شده است. شواهد این گونه نشان می دهد که پژو در دهه آینده برای فروش محصولات خود به سرمایه گذاری در آمریکا نیاز ندارد.

ایمپارتو همچنین افزود: ما می خواهیم با یک شیوه و راه جدید عملیات را جلو ببریم، ما در این پروژه از هیچ سرمایه گذاری بهره نخواهیم برد. کسب و کار ما به صورت متداول نخواهد بود ، ما یک راه کاملا خلاق و مخرب برای توزیع و فروش خودرو ها در نظر داریم. اولین واکنش ها به پژو از طرف مشتریان ایالات متحده مثبت بوده است، به خاطر تاریخ غنی و تجربه رانندگی مثبت باعث این علاقه شده است.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *