پهپاد جدید DJI Mavic 2 بزودی معرفی خواهد شد


پهپاد جدید DJI Mavic 2 بزودی معرفی خواهد شد

DJI را می توان یکی از شرکت های مطرح تولیدکننده پهپاد چینی دانست. تاکنون مدل های مختلفی از پهپادهای این کمپانی را شاهد بودیم و حال به نظر می رسد بزودی جانشین پهپاد پیشین Mavic در راه استجانشینی که به عنوان Mavic 2 شناخته شده و در مقایسه با مدل پیشین پیشرفت هایی برای آن در نظر گرفته شد. به تازگی برخی تصاویر منتشر شده که طراحی Mavic 2 را آشکار می سازد و این طور پیداست DJI می خواهد پهپادی انعطاف پذیر با ویژگی های قابل توجه را به مشتریان خود ارائه دهد.

به گزارش وب سایت Drone DJ، این اطلاعات از طریق آگهی روزنامه ای آشکار شده و این در حالیست که شرکت DJI تاکنون به معرفی پهپاد جدید خود نپرداخته است. آنچه در این آگهی پیداست دو مدل پهپاد جدید Mavic 2 Zoom و Mavic 2 Pro بوده که در بحث کیفیت دوربین متفاوت هستندMavic 2 Zoom همانطور که از نامش پیداست به دوربینی دارای زوم اپتیکال 2 برابری با لنز 24 میلیمتری تا 48 میلیمتری بوده که می تواند بزرگنمایی خوبی داشته باشد. در مدل Mavic 2 Pro یک حسگر CMOS یک اینچی و دوربینی از برند Hasselblad به کار گرفته شد. همکاری بین DJI و Hasselblad طولانی مدت است و باید انتظار عملکرد دوربین بالایی در Mavic 2 Pro باشیم. آنچه در توضیحات آمده به شرح زیر است:

” Mavic 2 پهپادی با دوربین 1080 پیکسلی بوده که می تواند تا 8 کیلومتر فاصله با کنترل خود داشته باشد و حداکثر سرعت آن 72 کیلومتربرساعت است. با این پهپاد می توانید خلاقیت خود را به نمایش درآورده و بیش از 31 دقیقه آن را در آسمان نگه دارید. افزوده شدن پیشرفته ترین دوربین ها به Mavic 2 آن را به پهپاد بزرگی تبدیل کرده است. با فناوری APAS و Active Track 2.0 بدون هیچ مشکلی می‌توان پهپاد را به حرکت درآورد. این سری در دو مدل DJI Mavic 2 Pro و DJI Mavic 2 Zoom عرضه می شوند.” به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *