پشتیبانی نسخه جدید مرورگر Edge از میانبر‌های Siri اپل


پشتیبانی نسخه جدید مرورگر Edge از میانبر‌های Siri اپل

مایکروسافت دائما در حال بهبود مرورگر Edge خود در اندروید و IOS می‌باشد. اضافه شدن قابلیت دیدن نوشته‌های دستی، پشتیبانی از حساب‌های سازمانی و خیلی چیزهای دیگر ازجمله تلاش‌های غول نرم‌افزاری دنیا در این زمینه می‌باشند.  اما امروز، با انتشار نسخه بتا 42.6.1  توسط تیم Edge، کاربران اپل پیشرفت‌های دیگری را  نیز در مرورگر Edge خود لمس کرده‌اند.

در این به‌روزرسانی چند تغییر دیده می‌شود که می‌توان از پشتیبانی از میانبرهای Siri به‌عنوان مهم‌ترین آن اشاره کرد. قابلیتی که ماه گذشته به همراه IOS 12 معرفی شده و حالا با پشتیبانی Edge از آن شما این توانایی را خواهید داشت که به مرورگر مستقیماً از قفل صفحه دسترسی داشته باشید. مایکروسافت همچنین تعدادی عملکردهای سریع را نیز به پلتفرم اضافه کرده است تا کاربران سریع‌تر به آنچه می‌خواهند دست پیدا کنند. در پایین لیست کامل تغییرات را مشاهده  می‌کنید:

– دکمه‌های  موجود در نوار پایین را بزنید و نگه‌دارید تا عملکردهای سریع را ببینید.

– با استفاده از میانبرهای Siri مرورگر را مستقیماً از قفل صفحه اجرا کنید.

– از وی جت‌های مرورگر در Today screen برای دسترسی به عملکردهای سریع و سایت‌های برتر استفاده کنید.

– وقتی‌که مجدداً مرورگر را باز می‌کنید می‌توانید انتخاب کنید ا از جایی که آن را بسته بودید شروع کنید  و یا یک شروع  تازه  با تب‌های جدید را داشته باشید.

– بهبودها در عملکرد.

 اپلیکیشن‌های موبایل مایکروسافت اخیراً با انتشار نسخه 5.0 Microsoft Launcher با پشتیبانی از Windows Timeline در هفته گذشته و اعلام  پشتیبانی OneNote از همگام‌سازی با Sticky Notes ویندوز 10 در اوایل امروز، اخیراً بسیار موردتوجه قرارگرفته‌اند. البته در مقایسه با این‌ها قابلیت‌های منتشر شده امروز در مرورگر Edge توسط مایکروسافت یک چیز جزئی به حساب می‌آید اما اگر این تغییرات مورد توجه شما قرار گرفته است هنوز می‌توانید آن را برای سیستم‌عامل IOS از App Store دانلود کنید.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *