نمونه تصاویر دوربین Mi 8 شیائومی چند ساعت پیش از رونمایی منتشر شد


نمونه تصاویر دوربین Mi 8 شیائومی چند ساعت پیش از رونمایی منتشر شد

شیائومی امروز در رویدادی در شهر پکن چین از دو گوشی جدید خود Mi 8 و Mi 8 SE رونمایی می کند. Lei Jun مدیرعامل شیائومی ساعاتی پیش از برگزاری این مراسم، سه نمونه تصویر از دوربین گوشی می 8 را در شرایط نوری متفاوت به اشتراک گذاشته است. البته این تصاویر در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده اند و طبیعتاً با اندازه اصلی و کیفیت واقعی نیستند.

نمونه تصاویری که توسط لی جون منتشر شده، مرکز تجارت جهانی پینگ ان در شنژن چین را در روز، شب و سحرگاه نشان میدهد. با وجود آنکه که حجم عکس کم شده، جزئیات عکس به خوبی در نور کم مشخص است. رنگ ها در تمامی عکس ها نرمال به نظر میایند و آسمان در نور روز کاملا واضح است.

اما علاوه بر سه عکس فوق، مدیرعامل شیائومی یک عکس اختصاصی دیگر هم که با دوربین دوگانه می 8 گرفته شده، به اشتراک گذاشته است. اگر شایعات قبلی در خصوص دوربین این گوشی درست باشد، می 8 دارای دوربین دوگانه با سنسورهای 20 مگایپکسلی با گشادگی دیافراگم f/1.7 و 16 مگاپیکسلی با گشادگی دیافراگم f/2.0 و مبتنی بر قابلیت های هوش مصنوعی خواهد بود.

علاوه بر تصاویر فوق، اکانت Ubuntu Team در شبکه اجتماعی Weibo نیز عکسی منتشر کرده اند که به نظر میرسد نمونه تصویر Mi 8 SE شیائومی باشد، که آن هم به دوربین دوگانه با قابلیت هوش مصنوعی مجهز است. در نگاه اول کیفیت تصویر این گوشی با می 8 به نظر یکسان میرسد، اما برای اطلاع از جزئیات دقیق دوربین این دو گوشی باید با خبرهای تکمیلی که به زودی در وب سایت منتشر خواهد شد با ما همراه باشید.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *