نام اندروید P احتمالاً لو رفته و دقیقاً آن چیزی است که ما دوستش داریم


نام اندروید P احتمالاً لو رفته و دقیقاً آن چیزی است که ما دوستش داریم

اگرچه گوگل دوست یک نسخه پیش نمایش از اندرویدهای جدید خود را چند ماه پیش از رونمایی نسخه نهایی عرضه کند، اما نام نسخه اندروید تا زمانی که سیستم عامل نسخه جدید به صورت رسمی معرفی می شود، فاش نخواهد شد. امسال هم از این قاعده مستنثنی نیست. ما تا ماه آینده، یعنی زمانی که انتظار میرود گوگل اندروید جدید را عرضه کند، کشف نخواهیم کرد که نام اندروید پی چه خواهد بود.

با این وجود ممکن است ما به لطف گزارشی که از لهستان منتشر شده است، تمام آنچه که برای کشف نام اندروید جدید نیاز باشد را در اختیار داشته باشیم. ظاهراً هواوی به صورت کاملاً تصادفی نام اندروید P را در جریان مکالمه ای که با یکی از مشتریانش داشته، لو داده است. این کاربر قصد داشت متوجه شود که آیا گوشی P9 Lite mini او آپدیت اندروید 8.0 اوریو را دریافت خواهد کرد یا خیر.

یکی از پاسخ های هواوی شامل اطلاعاتی در خصوص آپدیت هایی که گوشی های هوشمند در سال 2018 دریافت می کنند بود، در این پاسخ کمپانی چینی سازنده گوشی های هوشمند اعلام کرد که نام اندروید پی  …. Android Pistachio یا همان پسته خودمان است. جالب است که پیش از این هم بلومبرگ در گزارشی ادعا کرده بود اندروید آینده گوگل، Pistachio نام خواهد داشت.

البته گزارش بلومبرگ که در ماه فوریه 2018 منتشر شده بود، اعلام کرده بود که نام نسخه جدید اندروید گوگل بستنی پسته ای (Pistachio Ice Cream) است. البته ما امیدواریم که گوگل دست از سر بستنی بردارد و همان پسته که هم کوتاه تر و هم خوشمزه تر است را به عنوان نام اندروید بعدی خود انتخاب کند. نظر شما چیست؟


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *