ماوس گیمینگ CM310 کولرمستر معرفی شد


ماوس گیمینگ CM310 کولرمستر معرفی شد

کولرمستر یکی از برترین سازندگان قطعات سخت افزاری و گیمینگ‌ در جهان، دیروز ماوس گیمینگ جدید خود را معرفی کرد. ماوس CM310 از کولرمستر با قابلیت نورپردازی RGB ارائه شده است و از طراحی ارگونومیک بهره می برد. طراحی این ماوس برای گیمرها بسیار عالی است و به طور کلی برای گیمینگ طراحی شده است. از مشخصات دیگر این ماوس گیمینگ می توان به دقت 10000 DPI اشاره کرد که عملکرد بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

ماوس CM310 با کلید تنظیم نرخ DPI و کلید تنظیم نوپردازی ارائه شده است و به راحتی می توانید آن را در حالت های مختلف تنظیم نمایید. 5 حالت نورپردازی RGB در این مدل ارائه شده که می توانید طبق سلیقه ی خود بهترین را انتخاب نمایید. این ماوس همچنین از نرم افزار تنظیم نورپردازی نیز پشتیبانی خواهد کرد. وزن این ماوس گیمینگ 100 گرم است و استفاده از آن بسیار ساده و لذت بخش خواهد بود.

سنسور نوری این ماوس گیمینگ کولر مستر برای بازی ها بی نظیر است. طراحی ارگونومیک و وزن سبک نیز از ویژگی های ایده آل این ماوس گیمینگ است. این محصول در 10 ژوئن با قیمت 30.00 یورو به بازار عرضه خواهد شد و در اختیار کاربران قرار می گیرد.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *