مانیتور شما هم در لیست است؟ 70 مانیتور FreeSync سازگار با G-Sync


مانیتور شما هم در لیست است؟ 70 مانیتور FreeSync سازگار با G-Sync

همانطور که می دانید، انویدیا در جریان کنفرانس خود در نمایشگاه CES 2019 به این مسئله اشاره کرد که برخی از مانیتورهای دارای FreeSync، می توانند با کارت گرافیک های NVIDIA و فناوری G-Sync سازگار باشند؛ به گفته ی انویدیا تمامی مانیتورهای دارای FreeSync به واقع این تکنیک Adaptive Sync را اجرایی نکرده و این از چشم خریداران دور می ماند، لذا تنها برخی از مانیتورهای مبتنی بر این فناوری می توانند از G-Sync پشتیبانی نمایند.

برای این منظور انویدیا طی چند نوبت، مانیتورهایی را معرفی کرده است که با فری سینک، از جی سینک پشتیبانی خواهند کرد. این شرکت به صورت ماهانه مانیتورهایی را به این لیست اضافه می کند که امروز نیز لیست نهایی منتشر شده است. این لیست حاصل تست های بسیاری است؛ به عنوان مثال در دور نخست، از بین 400 مانیتور تنها 15 مدل برای این منظور انتخاب شده بودند.

آخرین لیست منتشر شده توسط انویدیا شامل 70 مانیتور است؛ 5 مانیتور در روزهای اخیر بدان افزوده شده اند. در صورتی که مانیتور دارای FreeSync شما در این لیست نباشد، باز هم امکان فعال سازی G-Sync در آن پس از نصب درایورهای جدید ممکن خواهد بود، البته این در حد یک احتمال است؛ با این وجود احتمالا از بهترین سازگاری بهره نخواهید برد. به هر حال بدین شیوه استفاده از G-Sync در بین گیمرها به صورت بهتری مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه می توانید شاهد لیست چند نمونه از مدل های نهایی باشید که از سوی انویدیا به تازگی معرفی شده است. برای دریافت مدل های بیشتر، می توانید به وب سایت انویدیا مراجعه نمایید.

لیست مانیتورهای سازگاربا G-Sync


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *