قابلیت Deep Fusion در گوشی آیفون با بکارگیری هوش مصنوعی در عکاسی


قابلیت Deep Fusion در گوشی آیفون با بکارگیری هوش مصنوعی در عکاسی

شب گذشته در رویداد اپل از محصولات مختلفی رونمایی شد که در اختیار شما عزیزان قرار دادیم اما در این میان تکنولوژی جدیدی با نام Depp Fusion ارائه شد که در مدل‌های پرچمدار آیفون در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. در واقع این قابلیت علم دیوانه وار محاسباتی عکاسی را به کار گرفته است.

قابلیت Deep Fusion در آیفون 11 پرو

در واقع این قابلیت به این صورت است که هنگامی که می‌خواهید با آیفون 11 پرو جدید عکس بگیرید، این دوربین سه گانه اپل پرو، 9 تصویر را تهیه خواهد کرد و در نهایت در یک تصویر در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در نهایت تصویری که در اختیارتان قرار خواهد گرفت یک تصویر با جزییات بالا و نویز کمتر خواهد بود. این قابلیت به طور کلی برای عکاسی در شب طراحی نشده است اما در فضای روشن عملکرد دقیقی را به ارمغان خواهد آورد.

قابلیت Deep Fusion

البته حالت Night نیز در این محصولات جدید اپل ارائه شده که عکاسی در فضای تاریک را ساده‌تر خواهد کرد و نقاط تاریک را روشن‌تر و شفاف می‌کند در نتیجه شاهد تصاویری با وضوح بالاتر در شب یا مکان‌های تاریک خواهیم بود. هنوز دقیقا اعلام نشده که چه زمانی می‌توانیم انتظار Deep Fusion را داشته باشیم، اما احتمالا در ماه‌های آینده به دستگاه‌های جدید می‌رسد و روند جدیدی را در عکاسی به همراه خواهد داشت.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *