شماره گیر ویندوزفون در نسخه ی دسکتاپ ویندوز 10


شماره گیر ویندوزفون در نسخه ی دسکتاپ ویندوز 10

اخیرا اعلام شده است که مایکروسافت در حال اعمال تغییراتی در برنامه ی شماره گیر ویندوز 10 موبایل است. از سوی دیگر این برنامه شماره گیر در نسخه ی Windows 10 RS5 و 19H1 در دسترس قرار گرفته است. این برنامه دقیقا قابلیت های یک شماره گیر را به همراه تاریخچه تماس و افراد محبوب ارائه کرده است. همچنین با ارائه ی کلید های حروف، امکان جستجوی مخاطبان نیز وجود خواهد داشت.

اما هنوز علت ارائه ی این قابلیت در نسخه ی دسکتاپ مشخص نیست. آیا مایکروسافت برای فعال شدن این قابلیت نیاز به سیم کارت دارد؟ آیا این قابلیت امکان برقراری تماس را نیز خواهد داشت؟ چگونه می توان از امکانات یک سیم کارت در یک کامپیوتر شخصی بهره برد؟

برخی معتقدند که ارائه ی این قابلیت ممکن پیش زمینه ای برای برنامه های جدید مایکروسافت باشد و احتمال می دهند که ویژگی های گسترده ای در ویندوز در انتظار کاربران خواهد بود. از طرفی ممکن است این قابلیت در محصولات جدید آندرومدا کاربردی باشد و نظر بسیاری را به خود جلب کند. هنوز مشخص نیست که مایکروسافت چه برنامه هایی دارد. به نظر شما این قابلیت چگونه می تواند برای کاربران ویندوز 10 کاربردی باشد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *