ساده تر شدن قابلیت های مختلف در Microsoft Edge جدید


ساده تر شدن قابلیت های مختلف در Microsoft Edge جدید

مرورگر جدید مایکروسافت مبتنی بر Chromium مایکروسافت اج از نظر “سهولت دسترسی” و از نظر ظاهری با نسخه Edge Classic و Google Chrome فرق دارد. البته شایان ذکر است که این این مرورگر جدید هنوز در اختیار عموم قرار نگرفته است اما در ادامه جزییات تازه ای از آن را منتشر خواهیم کرد.

اشتراک گذاشتن صفحات وب در Microsoft Edge جدید آسان تر شد!

اشتراک گذاشتن صفحات وب در Microsoft Edge

یکی از ویژگی هایی که مایکروسافت اخیراً به مرورگر جدید Edge اضافه کرده است ، ادغام اشتراک گذاری ویندوز 10 است. کاربران Microsoft Edge اکنون می توانند گزینه Share را در منوی زمینه مشاهده کنند که فقط با یک کلیک راست راست می توانند به آن دسترسی داشته باشند. البته این تنها موضوع در مرورگر اج جدید نیست بلکه شاهد پیشرفت های بیشتری در این زمینه نیز خواهیم بود.

اشتراک گذاشتن صفحات وب در Microsoft Edge

مرورگر قدیمی Microsoft Edge هم از این ویژگی برخوردار بود اما قابلیت Share در بخش منو دیده نمی شد و تنها راه اشتراک گذاری یک صفحه یا یک سایت Copy و Paste لینک یک سایت بوده است. خوشبختانه اکنون که گزینه Share را در منوی زمینه مرورگر مشاهده می کنیم می توانیم به راحتی هر صفحه را برای دوستانمان در شبکه های اجتماعی مختلف یا با گوشی های هوشمند اندروید از طریق اپلیکیشن Your Phone به اشتراک بگذاریم. البته مایکروسافت هنوز در حال توسعه اولین مرورگر وب مبتنی بر Chromium است. پس از آماده شدن آن نیز برای اولین بار، مرورگر مبتنی بر Chromium جایگزین مرورگر فعلی Microsoft Edge آن خواهد شد و به صورت پیش فرض در ویندوز 10 اجرا خواهد شد.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *