زمان انتشار آخرین نسخه پیش نمایش عنوان مورد انتظار Nioh 2 مشخص شد


زمان انتشار آخرین نسخه پیش نمایش عنوان مورد انتظار Nioh 2 مشخص شد

Nioh 2 یکی از بازی‌هاییست که انتظار آن را میکشیم. عنوانی که طبق گزارشاتی که پیش تر در مورد آن منتشر شده و تریلر جذابی که از آن شاهد بودیم، احتمالا یکی از عناوین برتر سال 2020 لقب خواهد گرفت. اکنون Koei Tecmo ناشر این بازی اعلام کرده است که آخرین نسخه دمو از این بازی به زودی در مدت زمان محدودی در اختیار گیمرها قرار میگیرد.

آخرین نسخه پیش نمایش Nioh 2  در تاریخ 28 فوریه برابر با نهم اسفند ماه منتشر خواهد شد و تا اولین روز از ماه مارس دسترس خواهد بود. همچنین ناشر بازی تائید کرده است که شخصیت ساخته شده در نسخه پیش نمایش نهایی بازی در انتشار نهایی بازی نیز قرار خواهد داشت. این بازی قرار است در تاریخ 13 مارس یا 23 اسفند ماه رسما منتشر شود. Nioh 2 در مقایسه با قسمت اول خود مهارت‌های بیشتری را به همراه تنوع تسلیحات بیشتر و البته داستان به مراتب پیچیده تری را در اختیار گیمرها قرار خواهد داد. مکانیک گیم پلی بازی تغییر پیدا کرده و حالت چند نفره نیز دستخوش تغییرات مثبتی شده است.

همانند قسمت اول، Nioh 2 نیز در طول سال 2020 یک Season Pass دریافت خواهد کرد که داستان بازی را گسترش خواهد داد. وقایع قسمت دوم بازی در واقع پیش از اتفاقات اولین قسمت رخ میدهد و داستان بازی جایی از تاریخ ژاپن قرار دارد که جنگ‌های داخلی و درگیری‌ها کل کشور را فرا گرفته است. داستان بازی بسیار نوید بخش است و آن دسته از گیمرهایی که داستان جذاب و درگیرکننده اولویت آنها برای انتخاب بازیست، Nioh 2 میتواند یک گزینه شایسته باشد. همان طور که گفته شد این بازی در تاریخ 23 اسفند برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه میشود.  


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *