رقیب پورشه پانامرا از سوی بی ام و در راه است


رقیب پورشه پانامرا از سوی بی ام و در راه است

 به تازگی اولین تصاویر بی ام و سری 8 گرن کوپه از سوی عکاسان جاسوس شکار شد که به عنوان رقیب جدی پورشه پانامرا شناخته می شود. مدلی سدان کوپه چهار درب که انتظار داریم پیشرانه قدرتمندی داشته باشدعضو جدید خانواده سری 8 در حال توسعه بوده و پیش از این نیز در نمایشگاه ژنو شاهد رونمایی خودرو مفهومی M8 Gran Coupe concept بودیم. در تصاویر جاسوسی تازه انتشاریافته، شاهد مدلی چهار درب کوپه هستیم که می توان برای مدل هایی چون پورشه پانامرا، مرسدس بنز GT4 و برخی دیگر خواهد بود.

سری جدید خانواده 8 بی ام و مدل هایی کاملا متفاوت نسبت به دهه های قبل هستند. این خودرو در داخل کابین به خوشه ابزار 12.3 اینچی دیجیتالی با یک نمایشگر 10.25 اینچی مجهز است و از سیستم کمک راننده نیز برخوردار می باشددر بحث فنی گرن کوپه سری 8 دارای پیشرانه هشت سیلندر 4.4 لیتری توربو دوقلو 523 اسب بخاری بوده و نسخه شش سیلندر 3.0 لیتری 315 اسب بخاری نیز دارد. انتظار داریم بی ام و برای نسخه M8 گرن کوپه همانند M5 یک پیشرانه پرتوان هشت سیلندر 600 اسب بخاری را در نظر گیرد و این پیشرانه در کنار سیستم چهار چرخ محرک قرار می گیرد.

این گزارش ها نشان می دهد مدل M بی ام و همیشه نسخه های قدرتمند و پرتوانی هستند. اتومبیل هایی که در طراحی نیز اسپرت و تهاجمی به نظر می رسند. انتظار داریم بی ام و نسخه تولیدی گرن کوپه را در سال 2019 رونمایی کرده و در سال مالی 2020 نیز آنها را عرضه می داردگذشته از آن تصاویر جاسوسی مربوط به M8 گرن کوپه در پیست معروف نورگربرگینگ منتشر شده که به تایید اولین تصاویر جاسوسی می پردازد. در حال حاضر نسخه M850i ​​xDrive با پیشرانه توربودوقلو 4.4 لیتری هشت سیلندر 523 اسب بخاری یک مدل برجسته و بسیار پرتوان است که می تواند عملکردی فراتر از انتظار داشته باشد.

مشتریان بی ام و همیشه سری M را نسخه هایی هیجان انگیز می دانند و در این بین سری 8 در نسخه M یک مدل برجسته و قدرتمند است. مدلی که در کنار آن طراحی پیشرفته با فناوری های روز به کار گرفته شده و باید انتظارات بسیاری داشتبه هر حال مشخص نیست بی ام و دقیقا چه زمانی سری 8 گرن کوپه تولیدی را رونمایی می کند. مدلی که پیش بینی می شود در نمایشگاه ژنو 2019 رونمایی خواهد شد. احتمالا با معرفی در این نمایشگاه باید احتمال عرضه آن در اواخر سال 2019 را داشتگفتنیست بی ام و پیشتر سری 8 کوپه را رونمایی کرد.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *