رازی به نام فونت بتمن در تمامی سخت افزارهای گیمینگ!


رازی به نام فونت بتمن در تمامی سخت افزارهای گیمینگ!

تمامی سخت افزارهای مخصوص بازی از سالهای پیش تا کنون، با ویژگی هایی مشابه با نسل های پیشین خود عرضه می شوند؛ به عنوان مثال بسته بندی بسیاری از مادربردهای ایسوس به مانند سالهای گذشته بوده و نشان ROG نیز در تمامی این مراحل تکرار شده است؛ تنها چیزی که در بخش جمهوری گیمرهای ایسوس تغییر کرده است، فونت ROG است. گیگابایت سالهاست که از واژه GIGABYTE G1 در بخش گیمینگ خود استفاده کرده و هنوز نیز برای این شرکت قابل استفاده است.

اما در این میان تمامی قطعات سخت افزاری مخصوص بازی، دارای یک ویژگی مشترک هستند که شاید کمتر کسی بدان توجه کرده باشد؛ بسیاری از محصولات “گیمینگ” که این روزها در اطراف ما به وفور مشاهده می شوند، از فونت “بتمن” استفاده می کنند. بخش بازاریابی این محصولات، عمدتا از فونت Batman برای نوشتارهای بسته بندی و درج شده بر روی محصول استفاده می کنند!

این فونت تا کنون بیش از 3 میلیون بار دانلود شده و تقریبا تمامی تولید کنندگان قطعات سخت افزاری مخصوص بازی، از این فونت استفاده می کنند! فونت بتمن با ویژگی هجومی خود، ظاهر و القاء یک محصول Gaming را شدت بخشیده و از سالهای دور تا کنون توسط تولید کنندگان سخت افزار مورد استفاده قرار می گیرد. این فونت امروزه به عنوان یک موضوع واحد در بین آنها رواج پیدا کرده است.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *