تولید دستگاه تنفس مصنوعی توسط جنرال‌موتورز برای جبران کمبود بیمارستان‌هاتولید دستگاه تنفس مصنوعی توسط جنرال‌موتورز با همکاری شرکت Ventec صورت ‌می‌گیرد. حاصل این همکاری تولید 200 هزار دستگاه تنفس مصنوعی است.

خط تولید شهر کیکوما در ایالت ایندیانا در آمریکا مختص تولید قطعات کوچک خودرو‌های الکتریک است. این خط تولید با همکاری شرکت Ventec که در زمینه لوازم پزشکی فعال است توافق کرده‌اند تا 200 هزار دستگاه تنفس مصنوعی یا ونتیلاتور برای بیمارستان‌ها تولید کنند. این پروژه با کد Project V شناخته می‌شود و از اوایل آوریل آغاز به کار می‌کند.

تولید دستگاه تنفس مصنوعی توسط جنرال‌موتورز و همکاری دیگر خودروسازان

جنرال موتورز اکنون به دنبال تعدادی از قطعات اولیه است. ۹۵ درصد از لوازم مورد نیاز در دسترس این شرکت است و تنها 37 قطعه باقی مانده است. دَن فلورس سخنگوی جنرال موتورز گفته که شرکت Ventec درحال برنامه‌ریزی برای تولید بالاتر در کوتاه‌ترین زمان است.

قطعه سازان Creative Foam و Twin City Die Castings از کمپانی‌هایی هستند که دست به تولید و تهیه‌ی لوازم پزشکی زده‌اند. این شرکت‌ها در حال تبدیل قطعات مورد نیاز ونتیلاتور بیمارستان‌ها است. این فرآیند ۱۲ هفته طول می‌کشد و کارخانه‌ها شبانه روز درحال فعالیت هستند.

علاوه بر تولید 200 هزار دستگاه تنفس مصنوعی توسط جنرال موتورز، خودروساز‌‌های دیگری نظیر فیات، فراری، فورد و تسلا در حال اهدای قطعات و کمک مورد نیاز برای تولید بیشتر لوازم مورد نیاز تولید ونتیلاتورها هستند.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *