تماشا کنید: دزدی 27 هزار دلاری از فروشگاه اپل چطور اتفاق افتاد


تماشا کنید: دزدی 27 هزار دلاری از فروشگاه اپل چطور اتفاق افتاد

فیلم “سرقت در 60 ثانیه” یکی از فیلم های اکنش سال 2000 بود که با بازی نیکلاس کیج با استقبال خوبی از سمت تماشاگران روبه رو شد. اما حالا به نظر میرسد که رکورد 60 ثانیه ای کیج و یارانش در دنیای واقعی شکسته شده است. چهار دزد جوان شنبه شب با لباس های هودی خود توانستند 26 دستگاه به ارزش 27000 دلار را در یک چشم به هم زدن از فروشگاه اپل سرقت کنند. این دزدی در مرکز خرید Fashion Fair در شهر Fresno در کالیفرنیای آمریکا اتفاق افتاده است.

در ویدئویی که در انتهای مطلب به اشتراک گذاشته شده است، شما می توانید سرعت این سرقت را مشاهده کنید. این چهار نفر وارد اپ استور می شوند و خریداران مات و مبهوت در وحشت آنها را تماشا می کنند. آنها هر چیزی که می توانند را برمیدارند و به سرعت از فروشگاه خارج می شوند. تمام! پلیس شهر Fresno گزارش داده است که در میان محصولات دزدیده شده چند دستگاه آیفون 6، آیفون 7، آیفون 8 و آیفون X وجود داشت. البته تعدادی مک بوک نیز به همراه آیفون های مورد نظر دزدیده شده است. جالب اینست که تمام دستگاه ها با کابل به میز متصل بوده اند، اما سارقین خیلی سریع آنها را جدا کرده و بردند.

در میان یکی از مشتریان مغازه سعی داشت که با سد کردن درب خروجی در کار دزدان خللی وارد کند، اما یکی از سارقین او را نقش بر زمین کرد. پلیس اعلام کرده است که این دزدی با همکاری 5 نفر، 4 سارق و یک راننده انجام گرفته و رنج سنی آنها بین 16 تا 18 سال است. البته پلیس اعلام کرده است که این گروه احتمالاً پیش تر هم سرقت های مشابهی در این شهر انجام داده اند و این بار اول نبوده است که دست به چنین اقدامی زده اند.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *