تماشا کنید: تریلر قسمت 10 از فصل سوم مجموعه The Grand Tour


تماشا کنید: تریلر قسمت 10 از فصل سوم مجموعه The Grand Tour

تا امروز 9 قسمت از فصل سوم مجموعه پرطرفدار گرند تور با اجرای سه مجری محبوب آن، جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند از شبکه آمازون پرایم پخش شده است و تنها 4 قسمت دیگر به انتهای این فصل خواهیم رسید.  اپیزود 10 این مجموعه مطابق روال هفته‌های پیش بامداد جمعه پخش خواهد شد، از همین رو آمازون امروز تریلر کوتاهی از این قسمت جدید پخش کرده است، که با تماشای آن می‌توانید تا حدی در جریان اتفاقاتی که در این قسمت در انتظار شما است قرار بگیرید.

ماشین‌های hot hatchback یا هاچ‌بک‌های سرعتی یکی از کاربردی‌ترین، خوش‌قیمت‌ترین و جذاب‌ترین سبک ماشین‌هایی هستند که تاکنون به تولید رسیده‌اند. برای بزرگ‌داشت این ماشین‌های کوچک دوست‌داشتنی سه مجری برنامه گرند تور تصمیم گرفته‌اند تا با انتخاب 3 نمونه از بهترین‌ها در این سبک به انتخاب خودشان به پیست رالی کراس اختصاص مجموعه بروند. کلارکسون با فولکس واگن Polo GTI، هموند با فورد فیستا ST و می با تویوتا یاریس GRMN زمانیکه مشغول شیطنت در این پیست بودند، با چالشی از سوی سازندگان برنامه مواجه می‌شوند تا این خودروها را برای نسل جوان و مطابق پسند آنها تبلیغ کنند.

همانطور که از اسم این قسمت (The Youth Vote) پیداست، رأی نسل جوان در تبلیغات تهیه شده توسط این سه پیرمرد تأثیر مستقیم خواهد داشت. از این رو آنها دست به دامن تمام ترفندهایی که به نظر خودشان مورد توجه نسل قرار خواهد گرفت، می‌شوند. باتوجه به چیزی که در طول این سال‌ها از کلارکسون و دو همراهش می‌شناسیم و آنچه که در این تریلر می‌بینیم، باید منتظر یکی از خنده‌دارترین اپیزودهای گرند تور که تاکنون در طول این سه فصل پخش شده، باشیم. در کنار این بخش هموند و می در پیست ابولادروم برنامه یکی از جذاب‌ترین نبردهای بین سوپر اسپرت‌های دهه 80، یعنی لامبورگینی کونتاش و فراری تستاروسا را دوباره زنده خواهند کرد. در ادامه از شما دعوت می‌کنیم تریلر کوتاه معرفی اپیزود 10 فصل 9 مجموعه The Grand Tour را تماشا بفرمایید:


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *