تماشا کنید: تریلر جدید بازی Spider-Man


تماشا کنید: تریلر جدید بازی Spider-Man

کمپانی بازی سازی اینسامنیاک گیمز با همکاری سونی روز گذشته تریلر جدیدی از بازی اسپایدر من راه منتشر کردند. تمرکز اصلی این تریلر بر جهان بازی و محیطی است که مرد عنکبوتی در آن زندگی و کار می کند. نیویورک مرکز تمام اتفاقاتی است که در این بازی رخ میدهد. از تریلر بازی معلوم است که این شهر بسیار نزدیک به آنچیزی است که در واقعیت خود دارد. در این ویدئو مشاهده خواهید کرد که مرد عنکبوتی در شهر تردد می کند و با مردم به گفتگو می پردازد و حتی با آنها عکس میگیرد. البته به وقتش هم با دشمنان به مبارزه می پردازد.

پیتر پارکر در این تریلر با برنامه رادیویی جیمز جونا جیمسون تماس گرفته است و به دفاع از شخصیت ابرقهرمانی خود، یعنی اسپایدرمن می پردازد. گفتگوی این دو پیرامون جهان بازی و فعالیت هاییست که قهرمان داستان قرار است در طول بازی انجام دهد.

همانطور که مطلع هستید بازی اسپایدرمن که در انحصار کنسول پلی استیشن 4 سونی قرار دارد،  قرار است که در تاریخ 7 سپتامبر (16 شهریور) برای کنسول PS4 در سه نخسه متفاوت (دیجیتال دیلاکس، استاندارد و کالکتور) عرضه شود، البته لازم به ذکر است که پیش خرید این بازی از حالا در فروشگاه پلی استیشن امکانپذیر است. در پایان از شما دعوت می کنیم تریلر جذاب این بازی را مشاهده بفرمایید.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *