تماشا کنید: تریلر جدید بازی ‘Battlefield V’


تماشا کنید: تریلر جدید بازی ‘Battlefield V’

الکترونیک آرتز تریلر رسمی گیمزکام بازی بتلفیلد V را منتشر کرد. تریلر جدید تعدادی نقشه های جدید این بازی و گیم پلی بازیکنان را نمایش داده است. انهدام روتردام نام تریلر جدیدی است که مملو از گلوله، انفجار و تانک می باشد. بتلفیلد جدید حالا در نقشه هلند است. نبرد واقعی روتردام در ماه می سال 1940 در جنگ جهانی دوم اتفاق افتاده است. زمانیکه آلمان تلاش می کند تا شهرهای هلند را در اختیار بگیرد و در نهایت پیروز می شود.

در بخش دیگری از تریلر مشخصات بیشتری از مکان بازی بازیکنان و حالت بتل رویال نمایش داده می شود. در صحنه آخر تریلر سربازی در میان حلقه ای آتش و بمب را نشان میدهد که احتمالاً از هواپیما به پایین افتاده است. حلقه مورد نظر هان “دایره مرگی” است که در بازی های سبک بتل رویال مانند پابجی و فورت نایت دیده اید. الکترونیک آرتز اولین بار در نمایشگاه E3 مد بتل رویال را معرفی کرد اما هنوز جزئیات زیادی از آن منتشر نشده است. اما لارس گوستاوسن، تهیه کننده ارشد دایس و EA گفته است:

به عنوان یک ذهنیت کلی، ما همیشه در حال تلاش برای مبارزه با چالش های جدید هستیم. ما همه طرفدار این ژانر هستیم و به دنبال چنین چیزی در دنیای بتلفیلد می باشیم. مطمئناً طرفداران این سبک راضی خواهند بود. نتایج جالبی در راه است و به زودی در این مورد صحبت خواهیم کرد.

Battlefield V در 27 مهر ماه برای کنسول های PS4، اکس باکس وان و کامپیوتر عرضه خواهد شد. در پایان از شما دعوت می کنیم تریلر جدید جذاب این بازی را تماشا بفرمایید:


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *