به‌زودی بازی جدید Assassin's Creed را در گوشی‌های هوشمند خود بازی کنید


به‌زودی بازی جدید Assassin's Creed را در گوشی‌های هوشمند خود بازی کنید

تقریباً بیش از یک سال است که شرکت فرانسوی یوبیسافت Assassin’s Creed Rebellion را معرفی کرده است و از آن زمان اخبار زیادی در رابطه با این بازی منتشر نشده است. اما به تازگی و تنها چند هفته روز پس از انتشار بازی Assassin’s Creed Odyssey خبرهای جدیدی از نسخه موبایلی سری بازی‌های Assassin’s Creed اعلام شده است.

Assassin’s Creed ربلیون ظاهراً 21 نوامبر (30 آبان) برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS عرضه خواهد شد. برخلاف ادیسه که بازی اکشن نقش آفرینی (action RPG) بوده، ربلیون قرار است بازی رایگان استراتژی- نقش آفرینی (strategy-RPG) باشد. این بازی قرار است که سبک منحصر به فردی نیز داشته باشد.

داستان ربلیون در قرن پانزدهم میلادی و در اسپانیا اتفاق می‌افتد. در اواج تفتیش عقاید مذهبی (مرتبط با داستان Assassin’s Creed Inquisition) این بازی به کاربران این امکان را میدهد که انجمن برادری مخصوص به خود را تا سقف 40 کارکتر تشکیل دهند. اگر از طرفداران سری بازی‌های Assassin’s Creed باشید، چهره‌های آشنای زیادی از کارکترهای داستان‌های مختلف این سری را در ربلیون خواهید دید. شخصیت‌هایی مانند Ezio، Aguilar، Maria، Shao Jun، Machiavelli و Claudia Auditore.

همانطور که پیش‌تر گفته شد، Assassin’s Creed Rebellion حدود یک ماه دیگر منتشر خواهد شد، اما کاربران از هم اکنون می‌توانند با پیش ثبت‌نام برای این بازی از جوایزی ویژه مانند اسلحه‌ها و کارکتر بازی Assassin’s Creed Odyssey در هنگام انتشار بازی بهره‌مند شوند. برای پیش ثبت‌نام این بازی باید به صفحه Assassin’s Creed Rebellion در وب‌سایت یوبیسافت مراجعه بفرمایید. در پایان از شما دعوت می‌کنیم ویدئوی مربوط به این بازی را تماشا بفرمایید:


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *