برای اولین بار: تصاویر کنترلر کنسول بازی PlayStation 5 منتشر شد!


برای اولین بار: تصاویر کنترلر کنسول بازی PlayStation 5 منتشر شد!

کنسول “پلی استیشن 5” محصولی است که انتظار می رود تا پایان سال 2019 و یا در سال 2020 شاهد معرفی آن باشیم. تا کنون هیچ تصویری از کنترلر و یا خود کنسول منتشر نشده است؛ با این وجود به تازگی تصاویری از “کیت توسعه” آن و البته “کنترلر کنسول بازی پلی استیشن 5” منتشر شده است که ظاهرا تصاویر به صورت مخفیانه اما آگاهانه منتشر شده است!

ظاهرا تصاویر ادیت شده و یا تولید برنامه هایی نظیر فتوشاپ نبوده و مستقیما به کنترلر DualShock 5 باز می گردد. کنترلر کنسول بازی PlayStation 5 که تصاویر آن در کنار کیت توسعه این کنسول منتشر شده است، با کمی تغییرات ظاهری همراه است. افزون بر تغییرات ظاهری، به جای پدی که تا پیش از این بر روی کنترلر قرار گرفته بود، اینک یک نمایشگر نصب شده است.

 کنترلر DualShock 5

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که این نمایشگر چه وظایفی را بر عهده دارد؛ اما چیزی که از کیت توسعه کنسول بازی PlayStation 5 برمی آید آن است که این کنسول خوشبختانه به صورت آنلاین نبوده و همچنان شاهد استفاده از درایو ODD نوع Blu-Ray هستیم. همچنین یک هارد دیسک داخلی نیز در این کنسول استفاده خواهد شد. در بخش هایی از تصاویر، توضیحات بر روی بخش های مهم درج شده است. در صورتی که تصاویر دقیقا متعلق به کنترلر DualShock 5 باشند، ظاهرا با یک سری از تغییرات جذاب روبرو هستیم!

کیت توسعه کنسول بازی PlayStation 5


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *