بازی WWE 2K19 برای نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد


بازی WWE 2K19 برای نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد

اگر از طرفداران بازی WWE هستید احتمالا به خاطر دارید که سال گذشته بازی WWE 2K18 در کنسول نینتندوسوییچ دارای مشکلات زیادی از جمله نرخ فریم بود . حال اخیرا شرکت 2K Sports در مصاحبه ای با PowerUp Gaming تایید کرده است که امسال بازی WWE 2K19 برای این کنسول عرضه نخواهد شد .

سخنگوی رسمی 2K Sports می گوید : WWE 2K19 برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر نخواهد شد . شرکت 2K تمام  تلاش خود را برای ارائه بهترین تجربه ممکن به طرفداران انجام می دهد و همه فرصت ها را برای انجام این بازی بر روی پلتفرم های اضافی بررسی می کند .

این اتفاق قطعا برای دارندگان کنسول نینتندو سوییچ ناراحت کنند است اما این امر منطقی است که شرکت 2K تمرکز خود را بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان که کاربران بیشتری دارند قرار دهد . خبری دیگر در مورد این کنسول این است که بازی Madden NFL 19 نیز امسال برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد .

خریداران نسخه Deluxe بازی WWE 2K19 می توانند این بازی را از تاریخ 5 اکتبر (13 مهر) تجربه نمایند در حالی که عرضه رسمی این بازی از تاریخ 9 اکتبر ( 17 مهر) برای پلتفرم های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی آغاز خواهد شد . شایان ذکر است که 2K تایید کرده است که شخصیت Ronda Rousey به عنوان پاداش در دسترس کاربرانی که این بازی را پیش خرید کرده اند قرار خواهد گرفت .


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *