اولین بنچمارک NVIDIA GeForce GTX 2080 Ti از تردید تا واقعیت


اولین بنچمارک NVIDIA GeForce GTX 2080 Ti از تردید تا واقعیت

این روزها اخبار بسیاری در حوزه نسل آینده کارت گرافیک های NVIDIA GeForce GTX منتشر می شود که حقیقت برخی از آنها در هاله ای از بهام قرار دارد؛ با این وجود برخی از آنها نظیر تصاویر و مشخصات یکی از پرچمداران آتی، بسیار واقعی به نظر می رسد. در آخرین اخبار متوجه نشت یک بنچمارک از پایگاه داده AOTS شده ایم که ظاهرا به کارت گرافیکی با نام NVIDIA GeForce GTX 2080 Ti منتسب شده است.

اسلایدهای فوق حاکی از آن هستند که این کارت گرافیک با پردازنده Core i7-7700K مورد آزمایش قرار گرفته و البته نتایج آن نیز بسیار بالا است. اما نتایج کمی عجیب هستند که احتمالا به دلیل نبود درایور بهینه برای این کارت گرافیک است. به عنوان مثال در تنظیمات Low و Crazy در دقت 1080p نتایج DirectX 11 بسیار نزدیک به یکدیگر هستند. البته نامگذاری GTX2000 هم کمی عجیب به نظر می رسد چرا که تولید کنندگانی مانند لنوو از نامگذاری GTX1100 سخن می گویند.

انویدیا در سری جدید کارت گرافیک های جیفورس از تراشه های حافظه GDDR6 نیز استفاده خواهد کرد با یک رابط 384 بیتی به GPU متصل می شوند. به هر حال ادعای در اختیار گرفتن یک کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 2080 Ti و انتشار بنچمارکهای آن در وضعیت کنونی، با این امتیاز و مشخصات، کمی عجیب به نظر می رسد. آیا این بنچمارک واقعی است؟


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *