اسمبل سیستمی زیبا با اتحاد TUF Gaming از کولرمستر و ایسوس


اسمبل سیستمی زیبا با اتحاد TUF Gaming از کولرمستر و ایسوس

ایسوس در سال گذشته برای نخستین بار خانواده TUF Gaming را معرفی نمود؛ هر چند که سری TUF Gaming با تولید مادربرد کار خود را آغاز کرد، اما گستره آن به لپ تاپ، لوازم جانبی و یک اتحاد جالب توجه کشیده شد. طبق این اتحاد، ایسوس همکاری خود با شرکای تجاری را به منظور تولید محصولات سازگار با TUF Gaming ها آغاز کرد. ظاهر و دوام بالا از جمله پارامترهایی هستند که شرکت های سازنده قطعات سخت افزار آن را برای این اتحاد رعایت کرده اند. از جمله این شرکت ها می توان به “کولرمستر” اشاره کرد که خانواده TUF Gaming خود را در کامپیوتکس 2018 نیز به نمایش در آورد.

شرکت Cooler Master کیس، خنک کننده، منبع تغذیه و … را معرفی نموده است که در حوزه محصولات سازگار با TUF Gaming قرار می گیرند. در ادامه سری به سیستمی خواهیم زد که با یک مادربرد ASUS TUF Gaming و دیگر قطعات سری TUF از کولرمستر راه اندازی شده است.

از جمله محصولاتی که در این اسمبل به کار رفته اند می توان به مادربرد Asus TUF X470-Plus Gaming، خنک کننده های Cooler Master MasterAir MA410M و MA620PA، منبع تغذیه MasterWatt 750 TUF Gaming Edition و کیس MB500 اشاره کرد. اینک شاهد سیستمی هستیم که بر اساس قطعات کولرمستر و اتحاد TUF Gaming اسمبل شده است.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *