Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

اختصاص ۱۲ میلیارد تومان اعتبار به مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی – «ای استخدام»

۹ دی ۱۳۹۶
بدون نظر

امروز

بازارکار : مشاور معاون اول رئیس‌جمهور همراه با مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی از خانواده های تحت حمایت این نهاد در حاشیه شهر مشهد بازدید کرد.
به گزارش بازارکار به نقل از سایت خبری کمیته امداد، کاظم پالیزدار، مشاور معاون اول رئیس‌جمهور، بابیان اینکه ۱۲ میلیارد تومان اعتبار به کمیته امداد این استان تخصیص داده‌شد گفت: من در بیشتر از دوسوم سفرهای استانی از مددجویان این نهاد بازدید داشته‌ام که بیشترین میزان اعتبار در این سفر به مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی تخصیص پیداکرد تا در کل استان توزیع شود.
وی با اعلام اینکه در حال حاضر شاهد تک‌رقمی شدن نرخ بیکاری و تورم در جامعه هستیم افزود: کمیته امداد با رویکرد توانمندسازی و اشتغال‌زایی مددجویان تحت حمایت خود، توانسته در مهار بیکاری نقش خوبی داشته باشد.
پالیزدار با اعلام اینکه موضوع حاشیه شهر مشهد همراه با محرومیت آن، مورد تاکید مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور است بیان کرد: حمایت از محرومان و فقرزدایی سرلوحه کار دولت است و ما نیز در این سفر پس از رویت مشکلات و کمبودهای موجود، موارد را به اطلاع معاون اول رئیس‌جمهور خواهیم رساند تا نسبت به فقرزدایی و رفع محرومیت منطقه تصمیمات لازم گرفته شود.
مشاور معاون اول رئیس‌جمهور ضمن تشکر از همراهی و همکاری‌های مهندس فتاح با دولت و اهتمام ایشان درزمینه محرومان، گفت: تعهدات ایجادشده از سوی دولت برای مددجویان کمیته امداد در این سفر، با همراهی مهندس فتاح و پیگیری اینجانب از دکتر جهانگیری اجرایی خواهد شد.
وی هدف از سفر به خراسان رضوی و مشهد مقدس را اجرای منویات رهبری و توجه به قشر ضعیف جامعه عنوان و بیان کرد: دستور معاون اول رئیس‌جمهور بر کمک به قشر آسیب‌پذیر است که در این سفر به همراه مدیرکل کمیته امداد استان در حد توان از منازل مددجویان و طرح‌های اشتغال این نهاد بازدید شد.
پالیزدار ادامه داد: این بازدیدها با محور حمایت از مددجویان کمیته امداد در امور مسکن، درمان، تحصیل و هزینه‌های جاری زندگی صورت گرفت.

نماینده معاون اول رئیس‌جمهور کمیته امداد خراسان رضوی را در خدمت‌رسانی به نیازمندان بسیار عالی ارزیابی کرد و ادامه داد: خوشبختانه در این نهاد بین مددجویان و کارکنان آن ارتباط موثر و صمیمی برقرار است به گونه ای‌که احساس می‌شود مدیرکل کمیته امداد استان در کنار سمت حقوقی‌شان به‌عنوان پدر معنوی در مجموعه محسوب می‌شود.
مشاور معاون اول رئیس‌جمهور در این بازدیدها علاوه بر دیدار و گفت‌وگو با خانواده‌ها، از آنان خواست برای طول عمر مقام معظم رهبری، اقتدار نظام جمهوری اسلامی و مسئولان کشور دعا کنند.
شایسته ذکر است: در این بازدیدها از هشت خانواده مددجو بازدید و بر اساس نیاز آن‌ها در بخش‌های مسکن، درمان، معیشت، ازدواج، تحصیل و لوازم ضروری زندگی نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان کمک مستقیم صورت گرفت.

برای مشاهده آخرین اخبار اشتغال مددجویان اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده آخرین اخبار کمیته امداد اینجا کلیک نمایید

telegram share
whatsapp share

کارفرما

رزومه ساز

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.